De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Tsjechië - 11 Maart 2004
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Praag van 23 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Viktória Kuzmová Hruncáková | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yanina Wickmayer | 6-4 4-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Lucie Havlickova | 6-2 7-6 | |
Ostrava van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Bernarda Pera | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Lola Radivojevic | 1-6 6-0 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Oksana Selekhmeteva | 6-1 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Annabele Xu | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Ranah Akua Stoiber | 6-4 6-4 | |
Livesport Prague Open van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebecca Sramkova | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Praag van 8 Augustus tot 16 Augustus 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ellen Perez | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lesya Tsurenko | 2-6 6-4 6-1 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Francesca Jones | 6-7 6-2 6-1 | |
Roland Garros Junior Dames van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Romana Cisovska | 6-2 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Palicova - A. Xu | verslaat | Q. Lopez - M. Ngijol Carré | 2-6 6-2 10-8 |
Achtste finales | B. Palicova - A. Xu | verslagen door | P. Marcinko - N. Szabanin | 6-3 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 6 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
1/16de finales | N. Bartunkova - B. Palicova | verslagen door | C. Ngounoue - A. Yepifanova | 6-4 3-6 15-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 6 Oktober tot 11 November 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Palicova - D. Vidmanova | verslagen door | S. Costoulas - S. Scilipoti | 6-1 7-5 |