De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Oostenrijk
18 Februari 2023 | |||
19h00 | Graz UBSC | 72 - 77 (20-16, 14-19, 17-19, 21-23) | Oberwart Gunners |
19h00 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 76 - 85 verlengingen (16-22, 22-19, 15-17, 20-15) | XD Klosterneuburg |
19h00 | WBC Raiffeisen Wels | 78 - 81 (13-28, 27-15, 24-20, 14-18) | BC Hallmann Vienna |
19h00 | Vienna Timberwolves | 83 - 80 (15-18, 20-19, 23-23, 25-20) | SKN Sankt Pölten BC |
19h00 | Kapfenberg Bulls | 89 - 87 (31-19, 20-26, 11-25, 27-17) | Arkadia Traiskirchen Lions |
19h00 | Swans Gmunden | 101 - 48 (24-13, 27-9, 24-16, 26-10) | BBC Nord |
4 Maart 2023 | |||
19h00 | Oberwart Gunners | 79 - 84 (12-19, 29-25, 17-25, 21-15) | Swans Gmunden |
5 Maart 2023 | |||
15h30 | BC Hallmann Vienna | 104 - 72 (25-14, 22-21, 30-20, 27-17) | WBC Raiffeisen Wels |
17h30 | XD Klosterneuburg | 83 - 79 verlengingen (4-19, 27-11, 16-22, 25-20) | SKN Sankt Pölten BC |
9 Maart 2023 | |||
19h00 | BC Hallmann Vienna | 85 - 70 (19-16, 26-24, 24-15, 16-15) | XD Klosterneuburg |
11 Maart 2023 | |||
17h30 | SKN Sankt Pölten BC | 99 - 72 (26-17, 25-17, 22-19, 26-19) | Oberwart Gunners |
12 Maart 2023 | |||
17h30 | Swans Gmunden | 91 - 68 (17-16, 23-13, 27-14, 24-25) | WBC Raiffeisen Wels |
18 Maart 2023 | |||
17h30 | Oberwart Gunners | 73 - 76 (15-21, 17-15, 27-21, 14-19) | BC Hallmann Vienna |
19 Maart 2023 | |||
17h30 | Swans Gmunden | 85 - 73 (19-16, 17-16, 22-25, 27-16) | SKN Sankt Pölten BC |
17h30 | WBC Raiffeisen Wels | 87 - 79 (15-17, 20-29, 25-14, 27-19) | XD Klosterneuburg |
23 Maart 2023 | |||
19h00 | XD Klosterneuburg | 67 - 81 (16-15, 17-26, 18-20, 16-20) | Oberwart Gunners |
19h00 | BC Hallmann Vienna | 79 - 80 (20-21, 18-23, 25-13, 16-23) | Swans Gmunden |
19h00 | WBC Raiffeisen Wels | 102 - 103 verlengingen (21-20, 26-32, 21-23, 27-20) | SKN Sankt Pölten BC |
25 Maart 2023 | |||
17h30 | SKN Sankt Pölten BC | 70 - 100 (19-28, 18-24, 17-25, 16-23) | BC Hallmann Vienna |
26 Maart 2023 | |||
17h30 | Oberwart Gunners | 61 - 72 (24-23, 5-19, 14-14, 18-16) | WBC Raiffeisen Wels |
17h30 | XD Klosterneuburg | 85 - 90 (22-21, 24-23, 15-19, 24-27) | Swans Gmunden |
29 Maart 2023 | |||
19h00 | WBC Raiffeisen Wels | 84 - 94 (18-17, 23-27, 29-22, 14-28) | BC Hallmann Vienna |
30 Maart 2023 | |||
19h00 | Swans Gmunden | 81 - 84 (29-25, 26-23, 16-13, 10-23) | Oberwart Gunners |
19h00 | SKN Sankt Pölten BC | 87 - 66 (17-10, 23-18, 22-27, 25-11) | XD Klosterneuburg |
1 April 2023 | |||
17h30 | WBC Raiffeisen Wels | 68 - 72 (17-15, 19-16, 15-17, 17-24) | Swans Gmunden |
2 April 2023 | |||
17h00 | XD Klosterneuburg | 73 - 85 (18-25, 14-28, 19-17, 22-15) | BC Hallmann Vienna |
17h30 | Oberwart Gunners | 81 - 69 (22-15, 26-20, 17-11, 16-23) | SKN Sankt Pölten BC |
5 April 2023 | |||
19h00 | SKN Sankt Pölten BC | 82 - 83 (22-21, 20-17, 18-20, 22-25) | Swans Gmunden |
6 April 2023 | |||
19h00 | BC Hallmann Vienna | 64 - 79 (16-21, 9-19, 18-15, 21-24) | Oberwart Gunners |
19h00 | XD Klosterneuburg | 73 - 63 (24-13, 12-14, 15-13, 22-23) | WBC Raiffeisen Wels |
10 April 2023 | |||
15h30 | BC Hallmann Vienna | 92 - 81 (17-18, 20-14, 31-25, 24-24) | SKN Sankt Pölten BC |
17h30 | WBC Raiffeisen Wels | 84 - 60 (23-12, 27-17, 23-14, 11-17) | Oberwart Gunners |
17h30 | Swans Gmunden | 91 - 77 (18-20, 19-21, 32-16, 22-20) | XD Klosterneuburg |
15 April 2023 | |||
17h30 | Oberwart Gunners | 68 - 72 verlengingen (15-17, 14-17, 23-16, 14-16) | XD Klosterneuburg |
17h30 | Swans Gmunden | 88 - 82 (23-22, 29-14, 16-27, 20-19) | BC Hallmann Vienna |
17h30 | SKN Sankt Pölten BC | 97 - 98 verlengingen (20-23, 18-17, 16-16, 23-21) | WBC Raiffeisen Wels |
4 Maart 2023 | |||
17h30 | BBC Nord | 66 - 96 (18-26, 14-25, 16-21, 18-24) | Vienna Timberwolves |
19h00 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 91 - 94 verlengingen (23-28, 19-14, 22-19, 19-22) | Graz UBSC |
5 Maart 2023 | |||
17h30 | Arkadia Traiskirchen Lions | 70 - 78 (20-21, 18-13, 10-26, 22-18) | Kapfenberg Bulls |
10 Maart 2023 | |||
19h00 | Graz UBSC | 89 - 48 (26-2, 23-14, 21-16, 19-16) | Vienna Timberwolves |
11 Maart 2023 | |||
19h00 | BBC Nord | 63 - 91 (15-26, 15-21, 15-24, 18-20) | Arkadia Traiskirchen Lions |
12 Maart 2023 | |||
17h30 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 80 - 91 (21-24, 25-26, 11-21, 23-20) | Kapfenberg Bulls |
17 Maart 2023 | |||
19h00 | Vienna Timberwolves | 77 - 82 (25-16, 18-21, 9-23, 25-22) | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers |
18 Maart 2023 | |||
17h30 | Graz UBSC | 74 - 65 (17-16, 20-19, 18-18, 19-12) | Arkadia Traiskirchen Lions |
19 Maart 2023 | |||
17h30 | Kapfenberg Bulls | 98 - 92 (28-28, 25-19, 23-25, 22-20) | BBC Nord |
22 Maart 2023 | |||
18h00 | BBC Nord | 70 - 75 (14-16, 20-20, 15-20, 21-19) | Graz UBSC |
19h00 | Arkadia Traiskirchen Lions | 85 - 75 (17-22, 22-22, 18-17, 28-14) | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers |
23 Maart 2023 | |||
19h00 | Kapfenberg Bulls | 70 - 72 (23-24, 22-19, 9-16, 16-13) | Vienna Timberwolves |
26 Maart 2023 | |||
13h30 | Graz UBSC | 76 - 81 (21-19, 16-24, 18-23, 21-15) | Kapfenberg Bulls |
14h30 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 83 - 71 (14-16, 26-26, 22-6, 21-23) | BBC Nord |
19h30 | Vienna Timberwolves | 87 - 84 (26-20, 22-27, 20-19, 19-18) | Arkadia Traiskirchen Lions |
29 Maart 2023 | |||
19h00 | Arkadia Traiskirchen Lions | 72 - 73 (18-12, 12-23, 24-21, 18-17) | BBC Nord |
19h00 | Kapfenberg Bulls | 101 - 71 (19-24, 27-19, 29-16, 26-12) | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers |
30 Maart 2023 | |||
19h00 | Vienna Timberwolves | 68 - 69 (16-15, 16-19, 26-17, 10-18) | Graz UBSC |
1 April 2023 | |||
17h30 | Graz UBSC | 101 - 77 (26-13, 32-12, 18-26, 25-26) | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers |
19h00 | Kapfenberg Bulls | 94 - 54 (28-17, 22-11, 25-9, 19-17) | Arkadia Traiskirchen Lions |
2 April 2023 | |||
15h30 | Vienna Timberwolves | 77 - 87 (23-25, 15-27, 22-23, 17-12) | BBC Nord |
5 April 2023 | |||
18h00 | BBC Nord | 55 - 93 (9-30, 15-15, 12-21, 19-27) | Kapfenberg Bulls |
19h00 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 61 - 71 (9-19, 15-14, 18-20, 19-18) | Vienna Timberwolves |
19h00 | Arkadia Traiskirchen Lions | 68 - 79 (18-19, 19-19, 14-24, 17-17) | Graz UBSC |
9 April 2023 | |||
17h30 | Vienna Timberwolves | 72 - 63 (14-23, 16-13, 17-16, 25-11) | Kapfenberg Bulls |
10 April 2023 | |||
17h30 | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers | 86 - 91 verlengingen (17-16, 23-18, 16-21, 19-20) | Arkadia Traiskirchen Lions |
17h30 | Graz UBSC | 101 - 80 (29-16, 23-20, 21-19, 28-25) | BBC Nord |
15 April 2023 | |||
17h30 | BBC Nord | 72 - 78 (22-22, 24-25, 12-14, 14-17) | BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers |
17h30 | Kapfenberg Bulls | 87 - 96 (24-23, 23-25, 22-26, 18-22) | Graz UBSC |
17h30 | Arkadia Traiskirchen Lions | 95 - 79 (31-20, 26-24, 20-20, 18-15) | Vienna Timberwolves |
22 April 2023 | |||
17h30 | WBC Raiffeisen Wels | 71 - 67 (16-19, 13-15, 21-19, 21-14) | SKN Sankt Pölten BC |
17h30 | BC Hallmann Vienna | 89 - 82 (23-18, 22-21, 21-18, 23-25) | Graz UBSC |
19h00 | Oberwart Gunners | 92 - 93 verlengingen (7-19, 24-18, 29-21, 20-22) | XD Klosterneuburg |
23 April 2023 | |||
17h30 | Swans Gmunden | 93 - 65 (24-13, 21-14, 31-17, 17-21) | Kapfenberg Bulls |
25 April 2023 | |||
19h00 | XD Klosterneuburg | 61 - 66 (17-15, 19-17, 15-12, 10-22) | Oberwart Gunners |
19h00 | Graz UBSC | 67 - 75 (21-23, 15-20, 15-19, 16-13) | BC Hallmann Vienna |
19h00 | Kapfenberg Bulls | 83 - 80 (30-20, 14-23, 19-21, 20-16) | Swans Gmunden |
26 April 2023 | |||
20h15 | SKN Sankt Pölten BC | 80 - 72 (17-16, 21-22, 20-17, 22-17) | WBC Raiffeisen Wels |
27 April 2023 | |||
19h00 | Oberwart Gunners | 54 - 73 (12-22, 17-23, 20-12, 5-16) | XD Klosterneuburg |
19h00 | BC Hallmann Vienna | 93 - 74 (23-14, 21-25, 22-12, 27-23) | Graz UBSC |
28 April 2023 | |||
19h00 | WBC Raiffeisen Wels | 67 - 60 (12-20, 20-16, 9-15, 26-9) | SKN Sankt Pölten BC |
30 April 2023 | |||
17h30 | Kapfenberg Bulls | 57 - 72 (15-15, 21-20, 16-19, 5-18) | Swans Gmunden |
17h30 | XD Klosterneuburg | 89 - 84 (29-20, 26-28, 19-17, 15-19) | Oberwart Gunners |
17h30 | SKN Sankt Pölten BC | 90 - 78 (27-13, 25-24, 14-20, 24-21) | WBC Raiffeisen Wels |
3 Mei 2023 | |||
20h15 | WBC Raiffeisen Wels | 80 - 61 (27-10, 18-16, 18-20, 17-15) | SKN Sankt Pölten BC |
6 Mei 2023 | |||
17h30 | Swans Gmunden | 75 - 81 verlengingen (17-17, 24-17, 13-13, 13-20) | WBC Raiffeisen Wels |
19h00 | BC Hallmann Vienna | 82 - 63 (21-16, 26-18, 17-13, 18-16) | XD Klosterneuburg |
8 Mei 2023 | |||
19h00 | WBC Raiffeisen Wels | 84 - 92 verlengingen (24-25, 18-24, 14-15, 22-14) | Swans Gmunden |
20h15 | XD Klosterneuburg | 69 - 82 (18-17, 18-19, 15-25, 18-21) | BC Hallmann Vienna |
11 Mei 2023 | |||
19h00 | Swans Gmunden | 81 - 71 (24-21, 20-12, 18-18, 19-20) | WBC Raiffeisen Wels |
20h15 | BC Hallmann Vienna | 98 - 88 verlengingen (12-16, 21-25, 22-18, 28-24) | XD Klosterneuburg |
14 Mei 2023 | |||
17h00 | WBC Raiffeisen Wels | 81 - 80 (17-23, 24-21, 18-17, 22-19) | Swans Gmunden |
18 Mei 2023 | |||
17h00 | Swans Gmunden | 100 - 81 (19-15, 27-14, 22-26, 32-26) | WBC Raiffeisen Wels |
20 Mei 2023 | |||
20h15 | Swans Gmunden | 87 - 67 (13-21, 23-12, 31-19, 20-15) | BC Hallmann Vienna |
23 Mei 2023 | |||
20h15 | BC Hallmann Vienna | 79 - 67 (19-21, 22-20, 20-13, 18-13) | Swans Gmunden |
27 Mei 2023 | |||
17h30 | Swans Gmunden | 75 - 67 (26-18, 14-13, 16-18, 19-18) | BC Hallmann Vienna |
29 Mei 2023 | |||
18h30 | BC Hallmann Vienna | 79 - 83 | Swans Gmunden |
1 | Swans Gmunden | 36 |
2 | BC Hallmann Vienna | 34 |
3 | WBC Raiffeisen Wels | 23 |
4 | Oberwart Gunners | 20 |
5 | Graz UBSC | 19 |
6 | XD Klosterneuburg | 17 |
1 | BBC Nord | 25 |
2 | BSC Raiffeisen Panthers F&. | 23 |
3 | Vienna Timberwolves | 23 |
4 | SKN Sankt Pölten BC | 22 |
5 | XD Klosterneuburg | 22 |
6 | Arkadia Traiskirchen Lions | 19 |
1 | Swans Gmunden | 20 |
2 | BC Hallmann Vienna | 17 |
3 | WBC Raiffeisen Wels | 14 |
4 | SKN Sankt Pölten BC | 12 |
5 | XD Klosterneuburg | 10 |
6 | Graz UBSC | 9 |
1 | BBC Nord | 12 |
2 | BSC Raiffeisen Panthers F&. | 11 |
3 | Vienna Timberwolves | 11 |
4 | Oberwart Gunners | 10 |
5 | Kapfenberg Bulls | 9 |
6 | XD Klosterneuburg | 9 |
1 | BC Hallmann Vienna | 17 |
2 | Swans Gmunden | 16 |
3 | Oberwart Gunners | 12 |
4 | Graz UBSC | 10 |
5 | WBC Raiffeisen Wels | 9 |
6 | Kapfenberg Bulls | 7 |
1 | SKN Sankt Pölten BC | 16 |
2 | BBC Nord | 13 |
3 | XD Klosterneuburg | 13 |
4 | BSC Raiffeisen Panthers F&. | 12 |
5 | Vienna Timberwolves | 12 |
6 | WBC Raiffeisen Wels | 12 |