De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
6 November 1993 | |||
14h00 | Vakifbank Istanbul (TUR) | 3 - 1 | CSKA Sofia (BUL) |
17h00 | Palac Bydgoszcz (POL) | 3 - 0 | SK Lushnja (ALB) |
17h00 | Orbita Zaporozhye (UKR) | 3 - 0 | Aurora Riga (LAT) |
18h00 | Hapoel Mate Asher (ISR) | 3 - 0 | Koll (NOR) |
7 November 1993 | |||
10h00 | Aurora Riga (LAT) | 0 - 3 | Orbita Zaporozhye (UKR) |
11h30 | Holte IF (DEN) | 3 - 0 | Gym-Volley Bonnevoie (LUX) |
17h00 | SK Lushnja (ALB) | 0 - 3 | Palac Bydgoszcz (POL) |
18h00 | BTV Luzern (SUI) | 1 - 3 | Panathinaikos Athens (GRE) |
13 November 1993 | |||
14h00 | Koll (NOR) | 3 - 2 | Hapoel Mate Asher (ISR) |
17h30 | CSKA Sofia (BUL) | 3 - 0 | Vakifbank Istanbul (TUR) |
18h00 | Panathinaikos Athens (GRE) | 3 - 0 | BTV Luzern (SUI) |
19h00 | Gym-Volley Bonnevoie (LUX) | 0 - 3 | Holte IF (DEN) |
4 December 1993 | |||
15h30 | CS Rapid Bucuresti (ROU) | 3 - 1 | Panathinaikos Athens (GRE) |
16h00 | Vaasan Vasama (FIN) | 3 - 2 | Amkodor Minsk (BLR) |
18h00 | Hapoel Mate Asher (ISR) | 3 - 0 | Holte IF (DEN) |
18h00 | VK Slavia Bratislava (SVK) | 3 - 0 | Boavista Porto (POR) |
18h00 | Palac Bydgoszcz (POL) | 3 - 0 | Nova Branik Maribor (SLO) |
5 December 1993 | |||
16h00 | Amkodor Minsk (BLR) | 3 - 0 | Vaasan Vasama (FIN) |
18h00 | VC Antonius / VT Herentals Dames (BEL) | 2 - 3 | VK UP Olomouc (CZE) |
18h00 | CSKA Sofia (BUL) | 2 - 3 | VVC Vught (NED) |
11 December 1993 | |||
11h00 | Orbita Zaporozhye (UKR) | 3 - 0 | Forza Skopje (MAC) |
18h00 | Boavista Porto (POR) | 2 - 3 | VK Slavia Bratislava (SVK) |
19h00 | Nova Branik Maribor (SLO) | 0 - 3 | Palac Bydgoszcz (POL) |
19h00 | Panathinaikos Athens (GRE) | 3 - 0 | CS Rapid Bucuresti (ROU) |
20h00 | VVC Vught (NED) | 3 - 0 | CSKA Sofia (BUL) |
12 December 1993 | |||
16h00 | Holte IF (DEN) | 1 - 3 | Hapoel Mate Asher (ISR) |
17h00 | Forza Skopje (MAC) | 0 - 3 | Orbita Zaporozhye (UKR) |
17h30 | VK UP Olomouc (CZE) | 3 - 2 | VC Antonius / VT Herentals Dames (BEL) |
11 Januari 1994 | |||
18h30 | Orbita Zaporozhye (UKR) | 3 - 0 | PSvBG Salzburg (AUT) |
19h45 | VVC Vught (NED) | 0 - 3 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) |
12 Januari 1994 | |||
18h00 | VK Slavia Bratislava (SVK) | 0 - 3 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
18h00 | Opponent A () | 3 - 0 | Palac Bydgoszcz (POL) |
18h30 | PSvBG Salzburg (AUT) | 0 - 3 | Orbita Zaporozhye (UKR) |
19h00 | CJD Berlin (GER) | 3 - 2 | VK UP Olomouc (CZE) |
20h00 | Hapoel Mate Asher (ISR) | 0 - 3 | Riom VBC Auvergne (FRA) |
20h00 | Matera (ITA) | 3 - 0 | Panathinaikos Athens (GRE) |
18 Januari 1994 | |||
19h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 0 | VK Slavia Bratislava (SVK) |
20h00 | Murcia (ESP) | 3 - 1 | Amkodor Minsk (BLR) |
19 Januari 1994 | |||
17h00 | VK UP Olomouc (CZE) | 3 - 2 | CJD Berlin (GER) |
18h00 | Palac Bydgoszcz (POL) | 3 - 2 | Opponent A () |
19h00 | Panathinaikos Athens (GRE) | 0 - 3 | Matera (ITA) |
20h30 | Riom VBC Auvergne (FRA) | 3 - 0 | Hapoel Mate Asher (ISR) |
20 Januari 1994 | |||
19h00 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) | 3 - 1 | VVC Vught (NED) |
20h00 | Amkodor Minsk (BLR) | 1 - 3 | Murcia (ESP) |
9 Februari 1994 | |||
16h00 | Opponent A () | 2 - 3 | VK UP Olomouc (CZE) |
20h30 | Riom VBC Auvergne (FRA) | 0 - 3 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
20h30 | Matera (ITA) | 3 - 0 | Murcia (ESP) |
15 Februari 1994 | |||
18h00 | Orbita Zaporozhye (UKR) | 0 - 3 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) |
16 Februari 1994 | |||
18h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 0 | Riom VBC Auvergne (FRA) |
18h00 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) | 3 - 0 | Orbita Zaporozhye (UKR) |
20h00 | Murcia (ESP) | 1 - 3 | Matera (ITA) |
17 Februari 1994 | |||
17h00 | VK UP Olomouc (CZE) | 3 - 0 | Opponent A () |
12 Maart 1994 | |||
18h15 | VK UP Olomouc (CZE) | 0 - 3 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
20h15 | Matera (ITA) | 2 - 3 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) |
13 Maart 1994 | |||
15h30 | VK UP Olomouc (CZE) | 0 - 3 | Matera (ITA) |
13 Maart 1994 | |||
17h45 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 2 - 3 | Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS) |
1 | Orbita Zaporozhye (UKR) | 6 |
2 | Uralochka NTMK Ekaterinbur. | 6 |
3 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 5 |
4 | Matera (ITA) | 5 |
5 | Palac Bydgoszcz (POL) | 5 |
6 | VK UP Olomouc (CZE) | 5 |
1 | Amkodor Minsk (BLR) | 3 |
2 | CSKA Sofia (BUL) | 3 |
3 | Hapoel Mate Asher (ISR) | 3 |
4 | Opponent A () | 3 |
5 | Panathinaikos Athens (GRE) | 3 |
6 | VK UP Olomouc (CZE) | 3 |