De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 2 April 2004
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinningen : 2 (Hua Hin, Paris - Trophée Lagardère)
Finale : 1 (Charleston - 125)
Samenvatting : 22 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Ningbo)
Samenvatting : 23 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 1 (Montevideo)
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 22 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Denise Valente | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Taylah Preston | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Qavia Lopez | 6-2 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sofia Costoulas | 6-3 5-7 6-4 | |
St. Petersburg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Irina Maria Bara | 6-4 6-2 | |
Roland Garros Junior Dames van 29 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lucija Ciric Bagaric | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Joelle Steur | 6-3 6-4 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Melisa Ercan | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Amelie Van Impe | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Weronika Ewald | 2-6 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Ranah Akua Stoiber | 6-4 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Lucie Havlickova | 6-4 6-4 | |
Midland van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Catherine Harrison | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Robin Montgomery | 6-3 6-2 | |
Colina van 7 November tot 13 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | María Fernanda Herazo Gonzalez | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Fernanda Labrana | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Sara Bejlek | 6-3 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Danka Kovinic | 7-6 6-4 | |
Buenos Aires van 15 November tot 20 November 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Darya Astakhova | 6-3 6-7 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Irina Maria Bara | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Darya Astakhova | 2-6 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Danka Kovinic | 6-4 6-3 | |
Montevideo van 21 November tot 27 November 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Sara Errani | 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Emiliana Arango | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Hailey Baptiste | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-3 6-2 | |
Finale | verslaat | Leolia Jeanjean | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Lois Boisson | 4-6 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Clervie Ngounoue | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Darja Vidmanova | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Robin Montgomery | 6-3 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Linda Noskova | 1-6 6-3 6-3 | |
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ashlyn Krueger | 7-5 7-5 | |
US Open Junior Dames van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexis Blokhina | 6-2 7-6 | |
Moskou van 16 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kamilla Rakhimova | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Oksana Selekhmeteva | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 25 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Kamilla Bartone | 7-5 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Saki Imamura | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Zhuoxuan Bai | 6-4 6-3 | |
Roland Garros Junior Dames van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tina Nadine Smith | 6-2 4-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Leyre Romero Gormaz | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 2 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Valentina Ryser | 3-6 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Joanna Garland | 1-6 7-6 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 6 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Emma Navarro | 6-0 6-2 | |
US Open Junior Dames van 1 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Maria Camila Osorio Serrano | 6-4 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Navarro - D. Shnaider | verslaat | A. Kalinina - A. Schmiedlová | 7-5 6-0 |
1/16de finales | E. Navarro - D. Shnaider | verslaat | H. Chan - G. Olmos | 6-3 4-6 6-1 |
Achtste finales | E. Navarro - D. Shnaider | verslagen door | B. Krejcikova - L. Siegemund | 6-4 6-0 |
Overwinningen : 2 (Australian Open Dubbel Dames Junioren, US Open Dubbel Dames Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 1 Nederlagen
Overwinning : 1 (Wimbledon Dubbel Dames Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Mutavdzic - D. Shnaider | verslaat | D. Guzmán - J. Svendsen | 5-7 6-2 10-6 |
Achtste finales | M. Mutavdzic - D. Shnaider | verslagen door | T. Barkova - A. Falei | 4-6 6-4 10-7 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 6 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
1/16de finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | J. Dawson - A. Dudeney | 6-3 6-2 |
Achtste finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | C. Ngounoue - A. Yepifanova | 6-2 6-2 |
Kwartfinales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | E. Pridankina - K. Zaytseva | 6-3 6-2 |
Halve Finale | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | R. Brantmeier - E. Kalieva | 6-3 6-2 |
Finale | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | S. Costoulas - L. Hietaranta | 6-1 6-2 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Achtste finales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslaat | A. Blokhina - V. Xu | 6-3 6-3 |
Kwartfinales | K. Dmitruk - D. Shnaider | verslagen door | R. Brantmeier - E. Kalieva | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Roland Garros Dubbel Dames Junioren)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 26 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | G. Morlet - D. Shnaider | verslaat | G. Grant - A. Wirges | 6-3 7-5 |
Achtste finales | G. Morlet - D. Shnaider | verslagen door | L. Noskova - O. Selekhmeteva | 6-7 7-5 10-8 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 6 Oktober tot 11 November 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | M. Bondarenko - D. Shnaider | verslaat | B. Ricci - N. Szabanin | 6-4 6-1 |
Achtste finales | M. Bondarenko - D. Shnaider | verslaat | E. Laskevich - L. Noskova | 3-6 6-0 10-6 |
Kwartfinales | M. Bondarenko - D. Shnaider | verslaat | J. Belgraver - C. Mohr | 6-1 6-3 |
Halve Finale | M. Bondarenko - D. Shnaider | verslaat | J. Bouzas Maneiro - G. Grant | 5-7 6-2 10-4 |
Finale | M. Bondarenko - D. Shnaider | verslagen door | E. Alvisi - L. Pigato | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 3 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Avanesyan - D. Shnaider | verslaat | J. Belgraver - M. Halemai | 6-1 4-6 10-6 |
Achtste finales | E. Avanesyan - D. Shnaider | verslagen door | A. Nagy - S. Park | 4-6 6-4 10-6 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 9 Juli tot 15 Juli 2019 (Gras) | ||||
1/16de finales | R. Cisovska - D. Shnaider | verslagen door | H. Black - S. Kimchi | 6-4 6-4 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 3 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | E. Jacquemot - D. Shnaider | verslaat | J. Bouzas Maneiro - H. Pellicano | 7-6 6-4 |
Achtste finales | E. Jacquemot - D. Shnaider | verslaat | A. Charaeva - M. Custic | 3-6 6-3 10-5 |
Kwartfinales | E. Jacquemot - D. Shnaider | verslagen door | A. Droguet - S. Janicijevic | 6-4 6-4 |